FAQ

Czym jest Escape Game?

Escape Game lub inaczej nazywając Escape the Room to przede wszystkim świetna i emocjonująca zabawa towarzyska ! Jest to gra akcji na żywo, przeniesiona z świata komputerowego do rzeczywistości.

Na czym polega Escape Game?

W gronie znajomych zostajecie zamknięci w  tajemniczym pokoju, z którego w przeciągu 60 minut musicie się wydostać. Do wyjścia zaprowadzą Was wskazówki, które ukryte są w licznych skrytkach i schowkach. Czas ucieka, a Wy musicie wspólnymi siłami rozwiązać wiele zagadek, które pozwolą na ukończenie misji.

Czy muszę posiadać doświadczenie, żeby zagrać w Escape Game?

Nie musicie posiadać żadnych specjalnych umiejętności czy wiedzy. Pamiętajcie liczy się przede wszystkim świetna zabawa !

Dla kogo jest Escape Game?

Dla każdego, kto chce przeżyć niesamowitą przygodę wspólnie ze znajomymi! Jest to doskonała alternatywa dla codziennych atrakcji dostępnych w Warszawie. Przez 60 minut zapomnicie o rzeczywistości i poczujecie prawdziwe emocje! Jeśli szukasz pomysłu na:
wspólne wyjście ze znajomymi/ wieczór panieński/ wieczór kawalerski/ urodziny/ imprezy firmowe

    Escape Room Bank jest dla Ciebie!

Który pokój zagadek jest dla mnie?

Każdy pokój zagadek ma inny klimat i charakter. Wejdź na zakładkę pokoje zagadek i zapoznaj się ze szczegółowym opisem. Jeśli nadal nie będziesz pewien, który pokój wybrać zadzwoń do naszego zespołu, który z chęcią Ci pomoże!

Co jeśli nie będziemy znali odpowiedzi na jakąś zagadkę?

W trakcie gry zawsze możecie polegać na naszym doświadczonym zespole Escape Room Bank, który bacznym okiem obserwuje pokój zagadek i w odpowiednim momencie udziela Wam podpowiedzi.

Gdzie odbywa się gra?

Gracie w naszej siedzibie na ulicy 11 Listopada 22, wejście od ulicy.

Ile osób może brać udział w grze?

Minimalnie w grze uczestniczą 2 osoby, maksymalnie 6.

Jak mam się ubrać?

Nie musisz mieć specjalnego ubioru. Radzimy jednak,  żeby ubranie nie krępowało ruchów.

Czy muszę coś ze sobą zabrać?

Wszystko czego potrzebujesz do gry znajduje się na miejscu. Jeśli chcesz zapłacić u nas w siedzibie weź ze sobą gotówkę, nie przyjmujemy płatności kartą.

Czy będę w pokoju z innymi ludźmi, inną grupą?

Nie, pokój po zarezerwowaniu jest wyłącznie dla Ciebie i Twoich znajomych.

Czy jest jakiś limit wiekowy?

Każdy pokój ma określony wiek minimalny podany w opisie.

Czy mogę wziąć udział w grze jeśli mam jakieś fobie?

Jeśli masz obawy w związku z przebywaniem w zamkniętym pomieszczeniu najlepiej jeśli skontaktujesz się z naszym zespołem. Spróbujemy rozwiązać ten problem i uzgodnić czy możemy coś dla Ciebie w tej kwestii zrobić.

W jakim języku odbywa się gra?

Gra jest dostępna w dwóch wersjach językowych – polskim i angielskim.

Czy gra nadaje się jako event?

Jak najbardziej, w naszej siedzibie jesteśmy w stanie pomieścić do 30 osób. Do wynajęcia jest również osobna sala warsztatowa. Jest to doskonała propozycja na eventy firmowe wieczory kawalerskie, panieńskie, urodziny lub po prostu spotkania znajomych w większej grupie.

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami!

Z chęcią  udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania.