{:pl}Mobilne Pokoje{:}{:en}EVENT ROOMS{:}

{:pl}

Przykłady scenariuszy dla mobilnych pokoi zagadek 

Morderstwo
Na terenie budynku doszło do morderstwa. Znaleziona ofiara została pozbawiona kciuka. Policja wytypowała już podejrzanego, ale potrzebuje niezbitych dowodów, aby móc skazać mordercę. Zadaniem graczy jest znalezienie odciętego kciuka ofiary oraz narzędzia zbrodni zawierającego odciski palców mordercy.

Skarb Magika
Do zdobycia jest skarb. Jednak każdy, kto chce go zdobyć, musi zmierzyć się z magiczną ścieżką zadań ułożoną przez jednego z najlepszych magików. Zadaniem Graczy jest pokonanie wszystkich zadań oraz zdobycie nagrody.

Śledztwo 
Doszło do wielkiej zbrodni. Policja jest na tropie 4 podejrzanych, jednak zgłasza się o pomoc do agencji detektywistycznej. Gracze wcielają się w postacie detektywów i prowadzą śledztwo, które pomoże ustalić winnego.

Rozbrajanie bomby
W budynku została podłożona bomba. Policyjny technik wie jak rozbroić bombę, jednak nie potrafi się do nie dostać. Zamachowiec zabezpieczył dostęp do ładunku szeregiem zagadek. Czy wśród zebranych gości znajdzie się grupa, która sprosta przygotowanym zabezpieczeniom i zapobiegnie eksplozji bomby?

Alicja w Krainie Czarów – escape room dla dzieci
Zła Królowa uwięziła Alicję. Jej przyjaciel Królik chce ją uwolnić, lecz aby to zrobić musi zdobyć magiczny przedmiot. Zadaniem Dzieci jest pomóc Królikowi w rozwiązaniu zagadek i zdobyciu magicznego medalionu.

{:}{:en} 

{:}