{:pl}Nasze Realizacje{:}{:en}Escape Games{:}

{:pl}

Stacjonarne Pokoje Zagadek

FOTOGRAF

Działacz Ruchu Oporu ps. “Fotograf” od początku okupacji odpowiadał za tajną radiostację o kryptonimie Tesla. Niestety dziś rano zatrzymała go policja polityczna. Musicie dostać się do jego kryjówki i przełamać zabezpieczenia aby uruchomić transmisję. Bez tego losy mostu powietrznego i życiodajnych dla ruchu oporu zrzutów są zagrożone.

Czas: 60 min

Ilość uczestników: 2-6 osób


PORWANIE

To nie pierwsze takie tajemnicze zaginięcie w Waszej okolicy. Ale tym razem dotyczy Waszego znajomego. Kilka miesięcy temu po Zbigniewie ślad zaginął. Policja jest bezsilna, a ludzie mówią, że psychopata porywacz znów zaatakował. Bierzecie zatem sprawę w swoje ręce i sami udajecie się sprawdzić trop prowadzący do tajemniczego domku na skraju lasu. Tylko ustalenie co naprawdę stało się z Waszym znajomym pozwoli na wydostanie się z pokoju “Porwanie”.

Czas: 60 min

Ilość uczestników: 2-6 osób


GENERAŁ

General Escape Room BANK from pureride on Vimeo.

Koniec lat 70-tych. Ze sztabu głównego Sił Zbrojnych Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej zaczynają wyciekać informacje. Nikt nie ma wątpliwości, ktoś z samej góry zaczął sypać. Podejrzenie pada na znanego generała wojsk lądowych. Delikatną sprawą zaczyna zajmować się specjalna jednostka wywiadu wojskowego. Tajna akcja inwigilacyjna zaczyna działać pod kryptonimem „Mucha nie siada”. Po miesiącu wnikliwej obserwacji na jaw wychodzą przerażające dane. Generał Mucha od wielu lat działa na dwa fronty przygotowując plan totalnej destrukcji.

W tym pokoju zmierzycie się z podwójnym czasem. Gwarantujemy, że emocje sięgną zenitu!

Czas: 60 min

Ilość uczestników: 2-6 osób


TAJEMNICE WARSZAWY

Tajemnice 2

Zwiedzając przedwojenną kamienicę w Warszawie trafiacie na niedomknięte drzwi. Znajduje się na nich zakaz wejścia, w obliczu ogromu książek i tajemniczego biurka ciekawość zwycięża. Nagle drzwi się zatrzaskują. Aby się wydostać musicie, stawić czoła zagadkom  przygotowanym przez znanego varsavianiste. Jest to klimatyczny gabinet pełen zagadek i historii, który przeniesie was do przedwojennej Warszawy. Ten pokój zagadek świetnie nadaje się dla grupy znajomych jak i rodzin z dziećmi.

Czas: 60 min

Ilość uczestników: 2-6 osób


WIĘZIENIE

wiezienie strona

Z tego pokoju naprawdę będziecie chcieli jak najszybciej się wydostać! Po wielu latach odsiadki w końcu nadarzyła się okazja do ucieczki. Macie tylko jedną szansę, aby wyrwać się z niewoli. Będziecie potrzebować umiejętności McGyvera, wielkiej wyobraźni oraz duuuuużo szczęścia. W końcu nie wszystkim udaje się uciec. Jak wiecie więzienie nie należy do miejsc przyjemnych, jest brudne i wilgotne dlatego zalecamy odpowiedni ubiór.

Czas: 60 min

Ilość uczestników: 2-4 osób


WŁAM STULECIA

lasery janek maska strona

Minęło ponad 100 lat od słynnego włamania do banku Wilhelm Landau. Grupa włamywaczy wyniosła ze skarbca kosztowności i złoto warte 10 milionów marek. Waszym zadaniem jest powtórzyć ich sukces, jednak pamiętajcie, że technika zabezpieczeń poszła naprzód. Tym razem musicie się włamać do najpilniej strzeżonego i najnowocześniejszego skarbca w Europie w Escape Room Bank. Brzmi jak mission impossible? Spokojnie, przekupiony strażnik, który niedawno zaginął w tajemniczych okolicznościach, zdążył  zostawić Wam parę wskazówek

Czas: 60 min

Ilość uczestników: 2-6 osób

{:}{:en} {:}