O nas

Czym jest Escape Game?

Escape Game lub inaczej nazywając Escape the Room to przede wszystkim świetna i emocjonująca zabawa towarzyska ! Jest to gra akcji na żywo, przeniesiona z świata komputerowego do rzeczywistości.

Na czym polega Escape Game?

W gronie znajomych zostajecie zamknięci w  tajemniczym pokoju, z którego w przeciągu 60 minut musicie się wydostać. Do wyjścia zaprowadzą Was wskazówki, które ukryte są w licznych skrytkach i schowkach. Czas ucieka, a Wy musicie wspólnymi siłami rozwiązać wiele zagadek, które pozwolą na ukończenie misji.

Czy muszę posiadać doświadczenie, żeby zagrać w Escape Game?

Nie musicie posiadać żadnych specjalnych umiejętności czy wiedzy. Pamiętajcie liczy się przede wszystkim świetna zabawa !

Dla kogo jest Escape Game?

Dla każdego, kto chce przeżyć niesamowitą przygodę wspólnie ze znajomymi! Jest to doskonała alternatywa dla codziennych atrakcji dostępnych w Warszawie. Przez 60 minut zapomnicie o rzeczywistości i poczujecie prawdziwe emocje! Jeśli szukasz pomysłu na:
wspólne wyjście ze znajomymi/ wieczór panieński/ wieczór kawalerski/ urodziny/ imprezy firmowe

    Escape Room Bank jest dla Ciebie!

Który pokój zagadek jest dla mnie?

Każdy pokój zagadek ma inny klimat i charakter. Wejdź na zakładkę pokoje zagadek i zapoznaj się ze szczegółowym opisem. Jeśli nadal nie będziesz pewien, który pokój wybrać zadzwoń do naszego zespołu, który z chęcią Ci pomoże!

Co jeśli nie będziemy znali odpowiedzi na jakąś zagadkę?

W trakcie gry zawsze możecie polegać na naszym doświadczonym zespole Escape Room Bank, który bacznym okiem obserwuje pokój zagadek i w odpowiednim momencie udziela Wam podpowiedzi.